Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie z kodem start3

Druki dla biznesu i marketingu

Niezależnie od tego, jaki rodzaj działalności gospodarczej prowadzisz, z pewnością potrzebujesz specjalistycznych wizytówek, ulotek czy papieru firmowego. Drukujemy te elementy promocji i marketingu z przesłanych przez Klienta wzorów. Chętnie wykonamy dla Ciebie teczki firmowe z logo, notesy, podkładki biurowe i planery dla Twoich pracowników, a nawet plakaty naścienne! W naszej ofercie znajdziesz również wygodne w użyciu automatyczne pieczątki z danymi swojego przedsiębiorstwa. Polecamy także druk katalogów firmowych, które ułatwiają nawiązywanie kontaktów biznesowych, poprzez wygodną, książkową formę prezentacji usług lub produktów. Dostępne są wersje szyte, klejone lub na spirali. Podobnym rozwiązaniem jest interesująca wizualnie gazetka. Na specjalne zamówienie stworzymy też coś według Twojego pomysłu!

Co o nas mówią i piszą? Jak nas oceniają? Sprawdź opinie!
...i dołącz już dziś do grona naszych zadowolonych Klientów!
Zawieszki wydrukowane bardzo profesjonalnie :) Szybka realizacja zamówienia, przystępne ceny i miła obsługa. Kontakt z drukarnią również bardzo łatwy i bezproblemowy. Polecam.

Katarzyna Sobieraj
Gorąco polecam zarówno usługi jak i jakość produktów! Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta. Fachowa pomoc i bardzo szybkie wykonanie usług.

Wioleta Borowik

Faberlight

Super podejście do klienta! Państwo bardzo pomocni jeśli chodzi o wszelkie poprawki i przygotowanie do wydruku. Bardzo, bardzo polecam!

Joanna Barszczyk
Bardzo solidna drukarnia: wydruki bardzo dobrej jakości, profesjonalne podejście do sprawy, wszystkie zlecone prace oddane terminowo, przystępne ceny.

Łukasz Rudziński

Hotel Mercure Poznań

Niezmiennie zaskakuje nas szybki termin realizacji nawet najtrudniejszych projektów, odrzucanych przez inne firmy. Atrakcyjne ceny i podejście do Klienta to najważniejsze atuty Lemonprint.pl

Maria Gawęda

Specjalista ds. marketingu

Wszystkie zamówienia z drukarni LemonPrint dostarczane na czas i to w bardzo wysokiej jakości. To drukarnia inna niż wszystkie i do której zawsze się z przyjemnością wraca.

Maloves Resort & Spa

General Manager