Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie z kodem start3

Roll-up | X-Baner

Daj się rozpoznać! Zapraszamy do tej niezawodnej formy promocji swojej marki, usługi lub danego produktu. Systemy wystawiennicze takie, jak roll upy, billboardy lub banery, to możliwość bycia dostrzeżonym nawet z bardzo daleka. Konstrukcje te wystarczy ustawić w dogodnym miejscu wewnątrz pomieszczeń. Z tego rodzaju wyposażeniem klienci zawsze do Ciebie trafią, a nawet więcej - zapamiętają logo firmy, jej identyfikację wizualną (kolorystykę) czy nawet hasła reklamowe. Puść wodze fantazji i dobierz zestaw akcesoriów marketingowych, dzięki którym będziesz wyróżniać się spośród konkurencji na rynku!

Co o nas mówią i piszą? Jak nas oceniają? Sprawdź opinie!
...i dołącz już dziś do grona naszych zadowolonych Klientów!
Zawieszki wydrukowane bardzo profesjonalnie :) Szybka realizacja zamówienia, przystępne ceny i miła obsługa. Kontakt z drukarnią również bardzo łatwy i bezproblemowy. Polecam.

Katarzyna Sobieraj
Gorąco polecam zarówno usługi jak i jakość produktów! Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta. Fachowa pomoc i bardzo szybkie wykonanie usług.

Wioleta Borowik

Faberlight

Super podejście do klienta! Państwo bardzo pomocni jeśli chodzi o wszelkie poprawki i przygotowanie do wydruku. Bardzo, bardzo polecam!

Joanna Barszczyk
Bardzo solidna drukarnia: wydruki bardzo dobrej jakości, profesjonalne podejście do sprawy, wszystkie zlecone prace oddane terminowo, przystępne ceny.

Łukasz Rudziński

Hotel Mercure Poznań

Niezmiennie zaskakuje nas szybki termin realizacji nawet najtrudniejszych projektów, odrzucanych przez inne firmy. Atrakcyjne ceny i podejście do Klienta to najważniejsze atuty Lemonprint.pl

Maria Gawęda

Specjalista ds. marketingu

Wszystkie zamówienia z drukarni LemonPrint dostarczane na czas i to w bardzo wysokiej jakości. To drukarnia inna niż wszystkie i do której zawsze się z przyjemnością wraca.

Maloves Resort & Spa

General Manager