Zarejestruj się i zgarnij 10% rabatu na pierwsze zamówienie z kodem start3

1podaj parametry produktu

plakaty wielkoformatowe

Parametry do wyboru:

Wybierz typ produktu:

PLAKATY WIELKOFORMATOWE

Format

70 x 100 cm

Rodzaj papieru

blueback powlekany 130 g

Sprawdzanie

Automatyczne

3zamów wybrany produkt

Cena netto:

28.90
Cena brutto: 35.55

Wysyłka:

26-04-2021

Przy akceptacji plików dziś do godziny 17:00

Warunkiem wysyłki jest:
- dodanie plików do 17:00
- zaakceptowanie podglądów do 17:00
- opłacenie zamówienia do 17:00

Złóż zamówienie

4podsumowanie zamówienia

TRYB ZAMÓWIENIA: Standard

PARAMETRY PRODUKTU:

Nakład: 1
Format: 70 x 100 cm
Rodzaj papieru: blueback powlekany 130 g
Sprawdzanie: Automatyczne

makiety do pobrania
jak przygotować pliki

PLAKATY WIELKOFORMATOWE

 

Nie sposób przejść koło nich obojętnie. Plakaty reklamowe, a szczególnie wielkoformatowe zauważy każdy. A o to przecież nam chodzi. Plakaty mają przede wszystkim przyciągać uwagę przechodnia i wzbudzić jego zainteresowanie. Plakaty wielkoformatowe wypełnione z założenia grafiką i symboliką spełniają tę funkcję znakomicie. Teraz dajemy Ci do dyspozycji jeszcze więcej miejsca na Twoją kreatywność :)

 

Wielkoformatowe plakaty drukujemy w formatach typowych: 70 x 100 cm, 100 x 140 cm lub nietypowych - nawet do 500 cm! Dajemy Ci do wyboru dwa podłoża: powlekany, dekoracyjny papier satynowy 200 g lub papier billboardowy blueback 130 g. Papier blueback 130 g ma dodatkowo tę zaletę, że jego druga strona (rewers) jest zadrukowana niebieskim kolorem. Zapobiega to prześwitywaniu poprzednio naklejonych grafik. Papier ten przeznaczony jest do ekspozycji wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Możesz go wykorzystać na billboardach przy okresowych promocjach, czy kampaniach reklamowych, zwłaszcza, że jego powierzchnia jest nie tylko wodoodporna, ale i odporna na działanie promieni UV. Drukujemy techniką solwentową, co zapewnia długotrwałe zachowanie kolorów oraz bardzo dobrą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 

Daj się zauważyć i zapamiętać!  

 

Nakłady już od 1 szt.!

 


Formaty:

 70 x 100 cm, 100 x 140 cm lub własny (od 50 do 500 cm)

Podłoża:


powlekany blueback 130 g lub papier powlekany satyna 200 g


Rodzaj druku:

druk solwentowy


Pakowanie:


 


plakaty pakujemy w wytrzymałe kartony z tektury falistej


 

 

Co o nas mówią i piszą? Jak nas oceniają? Sprawdź opinie!
...i dołącz już dziś do grona naszych zadowolonych Klientów!
Zawieszki wydrukowane bardzo profesjonalnie :) Szybka realizacja zamówienia, przystępne ceny i miła obsługa. Kontakt z drukarnią również bardzo łatwy i bezproblemowy. Polecam.

Katarzyna Sobieraj
Gorąco polecam zarówno usługi jak i jakość produktów! Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta. Fachowa pomoc i bardzo szybkie wykonanie usług.

Wioleta Borowik

Faberlight

Super podejście do klienta! Państwo bardzo pomocni jeśli chodzi o wszelkie poprawki i przygotowanie do wydruku. Bardzo, bardzo polecam!

Joanna Barszczyk
Bardzo solidna drukarnia: wydruki bardzo dobrej jakości, profesjonalne podejście do sprawy, wszystkie zlecone prace oddane terminowo, przystępne ceny.

Łukasz Rudziński

Hotel Mercure Poznań

Niezmiennie zaskakuje nas szybki termin realizacji nawet najtrudniejszych projektów, odrzucanych przez inne firmy. Atrakcyjne ceny i podejście do Klienta to najważniejsze atuty Lemonprint.pl

Maria Gawęda

Specjalista ds. marketingu

Wszystkie zamówienia z drukarni LemonPrint dostarczane na czas i to w bardzo wysokiej jakości. To drukarnia inna niż wszystkie i do której zawsze się z przyjemnością wraca.

Maloves Resort & Spa

General Manager