Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie z kodem start3

RABAT NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE

RABAT NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE (kod: start3)

1. Promocja skierowana jest do Klientów, którzy dokonają rejestracji i pierwszego zamówienia w drukarni Lemonprint.pl

2. Promocja polega na udzieleniu przez drukarnię LemonPrint.pl 10% rabatu na pierwsze zlecenie druku, na podstawie kodu rabatowego start3. Kod ten należy wpisać podczas składania zamówienia w odpowiednie pole. Rabat zostanie udzielony automatycznie.

3. Warunkiem skorzystania z akcji "RABAT NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE" jest podanie poprawnych i prawdziwych danych przy zakładaniu konta. Podanie danych niepełnych, zwłaszcza numeru NIP, powoduje wyłączenie z promocji.

4. Promocja obowiązuje od 26.01.2020 do odwołania.

5. Promocja nie obowiązuje na produkty w promocji lub z obniżoną ceną.

6. Rabat udzielony w promocji na start nie sumuje się z innymi rabatami.

Co o nas mówią i piszą? Jak nas oceniają? Sprawdź opinie!
...i dołącz już dziś do grona naszych zadowolonych Klientów!
Zawieszki wydrukowane bardzo profesjonalnie :) Szybka realizacja zamówienia, przystępne ceny i miła obsługa. Kontakt z drukarnią również bardzo łatwy i bezproblemowy. Polecam.

Katarzyna Sobieraj
Gorąco polecam zarówno usługi jak i jakość produktów! Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta. Fachowa pomoc i bardzo szybkie wykonanie usług.

Wioleta Borowik

Faberlight

Super podejście do klienta! Państwo bardzo pomocni jeśli chodzi o wszelkie poprawki i przygotowanie do wydruku. Bardzo, bardzo polecam!

Joanna Barszczyk
Bardzo solidna drukarnia: wydruki bardzo dobrej jakości, profesjonalne podejście do sprawy, wszystkie zlecone prace oddane terminowo, przystępne ceny.

Łukasz Rudziński

Hotel Mercure Poznań

Niezmiennie zaskakuje nas szybki termin realizacji nawet najtrudniejszych projektów, odrzucanych przez inne firmy. Atrakcyjne ceny i podejście do Klienta to najważniejsze atuty Lemonprint.pl

Maria Gawęda

Specjalista ds. marketingu

Wszystkie zamówienia z drukarni LemonPrint dostarczane na czas i to w bardzo wysokiej jakości. To drukarnia inna niż wszystkie i do której zawsze się z przyjemnością wraca.

Maloves Resort & Spa

General Manager