DEDYKOWANY OPIEKUN - ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DRUKU - ZALOGUJ SIĘ / ZAŁÓŻ KONTO I SPRAWDŹ NAS!
wizytówki MultiLoft druk online

wizytówki MultiLoft

Wizytówki multiloft. Prestiż i elegancja najwyższej klasy wielowarstwowych wizytówek.


Wizytówki multiloft to prestiżowy element biznesu. Daj się wyróżnić! W kolorze! Zaskocz wszystkich świeżością nowych wizytówek multiloft. Dobierz kolor wypełnienia do swojego stylu czy branży... a może masz ulubione kolory kwiatów albo porę roku...możesz wybierać w aż 12 kolorach wypełnień dostępnych dla papierów białych (śnieżnych, mlecznych, kremowych) oraz czarnego.

Wizytówki multiloft składają się z trzech warstw papieru: dwóch zewnętrznych w kolorach białym lub czarnym oraz wewnętrznej w jednym z 12 dostępnych kolorów. Warstwy te są mocno zespolone ze sobą, dlatego są grubsze i trwalsze od standardowych wizytówek. Grubość wizytówek multiloft w połączeniu z eleganckimi krawędziami oraz Twoją ulubioną kolorystyką wypełnienia zaskoczy pozytywnie Ciebie oraz Twoich klientów.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy!
Wizytówki multiloft to również skuteczny sposób, by wyróżnić się na tle konkurencji. Kolorowe obrzeża, wyższa gramatura i solidna budowa sprawiają, że materiałów z tej kategorii nie sposób przeoczyć, nawet w dużym stosie papierów! W połączeniu z interesującym projektem graficznym i zapadającą w pamięć kombinacją barw efekt jest wręcz murowany!
Dodatkową zaletą jest również sama trwałość tego typu materiałów. Papier o odpowiedniej gramaturze jest duża bardziej odporny na zagięcia, gniecenie, rozrywanie oraz inne uszkodzenia mechaniczne, wynikające z normalnego użytkowania. Wysoka jakość samego druku sprawia natomiast, że na długo zachowa on swoją pierwotną formę — zapomnij o blaknięciu i wycieraniu!

Na jaki kolor wizytówek masz dziś ochotę?
Warto pamiętać, że głównym zadaniem materiałów z tej kategorii jest właściwe reprezentowanie Twojego biznesu — a tym samym wszystkich wartości, które za nim stoją. Pierwsze wrażenie jest tutaj kluczowe, a jakość papieru, ostrość druku i niebanalna szata graficzna odgrywają tu ogromną rolę. To właśnie dlatego wizytówki typu multiloft dynamicznie zyskują na popularności. Trójwarstwowa budowa nadaje projektowi poczucia solidności i profesjonalizmu, co w oczach potencjalnych klientów naturalnie przekłada się na wizerunek Twojej firmy. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się na własne oczy!

Wizytówki multiloft — promocja w nowoczesnym wydaniu! Nie czekaj dłużej! Sprawdź naszą ofertę wizytówek multiloft i ciesz się wysokiej klasy materiałami promocyjnymi, które pomogą Ci zadbać o należyty wizerunek Twojego biznesu! Szczegółowe informacje odnośnie wariantów oraz parametrów technicznych produktów z tej kategorii znajdziesz w tabelach poniżej. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy z chęcią rozwieją Twoje wątpliwości!

Wizytówki multiloft — dlaczego warto?
- świetne wrażenie wizualne,
- duże możliwości dostosowania kolorów i szaty graficznej,
- trzy warstwy papieru,
- duża gramatura,
- wrażenie solidności i profesjonalizmu,
- kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji!