DEDYKOWANY OPIEKUN - ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DRUKU - ZALOGUJ SIĘ / ZAŁÓŻ KONTO I SPRAWDŹ NAS!
wizytówki składane druk online

wizytówki składane

Potrzebujesz wizytówki składane? Dobrze trafiłeś! Tak się składa, że mamy je w swojej ofercie!


Chcesz zabłysnąć inną wizytówką niż wszyscy? A może chcesz umieścić więcej danych albo ofertę lub kupony?

Wizytówki składane to coś więcej niż zwykła wizytówka. To niestandardowe rozwiązanie. Nie tylko zwraca uwagę, ale również pozwala zmieścić więcej informacji. Tutaj masz do dyspozycji aż 4 strony! Zastanawiałeś się jak zmieścić jeszcze hasło reklamowe lub dodatkowy kontakt? Teraz już nie musisz :) Nasza drukarnia internetowa przychodzi z pomocą!

Skuteczne rozwiązania w zakresie promocji Twojego biznesu!
Nasza oferta wizytówek składanych to stosunkowo duże możliwości dostosowania parametrów produktu do charakteru i wymagań Twojej firmy. Kilka dostępnych formatów oraz wariantów wykończenia — między innymi matowy oraz połysk — a także szereg opcji podłoża i zadruku. To wszystko umożliwia zaprojektowanie materiałów, które wyróżnią Twoje przedsiębiorstwo na tle konkurencji, jednocześnie sprawiając wrażenia profesjonalizmu i wysokiego poczucia estetyki.

Niestandardowa forma tego typu materiałów to również doskonała okazja do realizacji nieco bardziej złożonych projektów graficznych. Choć w pierwszej kolejności warto postawić na treść oraz czytelność całej kompozycji, niebanalna warstwa wizualna z pewnością oraz pewna doza unikalności to klucz do skutecznej promocji. Wykonujemy zarówno projekty własne, jak i na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta — pomożemy Ci w realizacji wymarzonej wizji!

Dlaczego warto postawić na wizytówki składane od Lemonprint.pl?
- Wysoka jakość druku
- duża trwałość i odporność na darcie oraz zagięcia
- możliwość umieszczenia dodatkowych treści
- atrakcyjna i unikalna forma,
- duże możliwości personalizacji,
- wsparcie merytoryczne i techniczne na każdym etapie realizacji!

Materiały z tej kategorii to doskonały przykład wszechstronnych rozwiązań. Wizytówki składane, z uwagi na dużą ilość miejsca do wykorzystania, świetnie łączą w sobie funkcję reprezentacyjną, promocyjną oraz zwyczajnie informacyjną. Dzięki temu oprócz danych kontaktowych i hasła promocyjnego masz okazję do przekazania krótkiego opisu charakterystyki Twojej firmy, zarysu oferty czy też innych istotnych dla Ciebie treści — możliwości są nieograniczone!

Wizytówki składane — bogactwo możliwości!
Masz pytania? Skontaktuj się z nami już teraz!