DEDYKOWANY OPIEKUN - ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DRUKU - ZALOGUJ SIĘ / ZAŁÓŻ KONTO I SPRAWDŹ NAS!
O nas


Od 2008 jesteśmy dostawcą produktów oraz usług w zakresie szeroko rozumianej poligrafii oraz reklamy. Przez ten czas zrealizowaliśmy tysiące zamówień dla naszych klientów: projektów graficznych, ulotek, katalogów, teczek, wizytówek czy banerów. To tylko drobny wycinek naszego bogatego spektrum usług i produktów. Produktów, które w założeniu mają zaspokajać zróżnicowane, a czasem wyrafinowane potrzeby Klientów. Kładziemy przy tym ogromny nacisk na wysoką jakość dostarczanych wyrobów.

Wysokie standardy pracy i ścisła współpraca z najlepszymi firmami spowodowały ogromny rozwój naszej firmy. Kolejnym, naturalnym krokiem stało się utworzenie drukarni internetowej LemonPrint.pl, dzięki której zamówienia powierzane nam przez Klientów możemy realizować szybciej i sprawniej.

W naszej pracy wykorzystujemy pełnoformatowe maszyny offsetowe firmy Heidelberg, plotery solventowe i UV (Roland, Agfa), oraz wiele innych profesjonalnych urządzeń min. system zarządzania barwą. Wszystko to, aby sprostać wymaganiom jakościowym oraz terminowym naszych Klientów: od wizytówek, przez rollupy i ulotki aż do ogromnych banerów czy billboardów.


W drukarni LemonPrint.pl wszystkie produkty możesz zamawiać przez cały rok, 24 godziny na dobę nie wychodząc z domu. Całkowicie  samodzielnie i intuicyjnie. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.


Zapraszamy!