DEDYKOWANY OPIEKUN - ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DRUKU - ZALOGUJ SIĘ / ZAŁÓŻ KONTO I SPRAWDŹ NAS!
teczki Standard Plus druk online

teczki Standard Plus

Teczki Standard + to dużo więcej niż standard! To prestiż i elegancja Twojej firmy.

Teczki Standard + to dużo więcej niż standard! To prestiż i elegancja Twojej firmy.

Teczki STANDARD+


Dzięki naszym teczkom w wersji Standard+ Twoje materiały marketingowe zyskają dodatkowo na oryginalnym opakowaniu. Będziesz wyglądać profesjonalnie, gdy cenniki, umowy, oferty będą zebrane w jednej eleganckiej teczce. Teczki Standard+ posiadają szerokie skrzydełka, w których jest wcięcie na Twoją wizytówkę. Takie rozwiązanie zapewni szybki kontakt z osobą odpowiedzialną za ofertę. Dobrze zaprojektowana teczka ofertowa przyciąga wzrok i zostaje z nami na dłużej.

Mamy dla Ciebie aż 3 rodzaje grzbietów teczek Standard+! W zależności od ilości dokumentów proponujemy Ci teczki ofertowe: jednobigowe oraz teczki dwubigowe o szerokości grzbietu 5,5mm lub nawet 10mm! Do takich teczek nawet grube oferty i spore katalogi zmieszczą się bez trudu.

Teczki Standard+ to doskonałe narzędzie marketingowe. Logo na pierwszej stronie od razu spowoduje skojarzenie z Twoją firmą, a wizytówka elegancko umieszczona w szerokim wewnętrznym skrzydełku ułatwia klientowi szybki kontakt.

Teczka Standard + podkreśli Twój profesjonalizm i dbałość o szczegóły.


Aby mieć pewność, że dokumenty w czasie transportu nie wypadną z teczki proponujemy opcję teczki z gumką - dostępna w 6 kolorach. Teczka z gumką nie tylko pomoże ujarzmić dokumenty, ale też będzie dodatkowym elementem estetycznym.

Teczki zamówisz już od 10 sztuk!