DEDYKOWANY OPIEKUN - ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DRUKU - ZALOGUJ SIĘ / ZAŁÓŻ KONTO I SPRAWDŹ NAS!
notesy klejone bez okładki druk online

notesy klejone bez okładki

Notes klejony bez okładki jest niezastąpiony w pracy i w domu! Zawsze warto mieć go pod ręką.

Notes klejony bez okładki jest niezastąpiony w pracy i w domu! Zawsze warto mieć go pod ręką.

Notesy klejone bez okładki.


Notesy klejone bez okładki to jest to, co zawsze warto mieć pod ręką. Firmowy notes klejony sprawdzi się na spotkaniach, rozmowach... Już żadna myśl Ci nie umknie, a każda informacja zostanie zapisana. Notes klejony bez okładki możesz wykorzystać też jako gadżet, który sprawi, że na dłużej Klienci będą o Tobie pamiętać. Możemy nadrukować na każdej kartce Twoje logo i dane kontaktowe, wówczas taki prezent będzie nie tylko miły, ale też pożyteczny. Mimo, że są to notesy klejone, to dzięki stosowanym przez nas technologiom z powodzeniem zniosą wielokrotne kartkowanie.

Najlepiej sprawdzają się notesy w małych rozmiarach, takie które zawsze można mieć przy sobie. Do dyspozycji mamy wytrzymałe notesy klejone bez okładki w 4 formatach: A6, A5, A4, DL.

Denerwują Cię zawijające się narożniki notesów? Nie ma sprawy, specjalnie dla Ciebie je zaokrąglimy. A może wolisz segregować zapisane pomysły? - przedziurkowane kartki idealnie dopasują się do Twojego segregatora. Każdą kartkę zadrukujemy zgodnie z życzeniem - Twoim logiem lub pozostawimy gładką, lub w kratkę. Wszystko dla Ciebie i Twojej wygody. Szybko przygotujemy Twój ulubiony notes i wykonamy klejenie po dłuższym lub krótszym boku.

U nas znajdziesz notes dopasowany do Twoich potrzeb!


Notesy zamówisz już od 50 sztuk!