DEDYKOWANY OPIEKUN - ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DRUKU - ZALOGUJ SIĘ / ZAŁÓŻ KONTO I SPRAWDŹ NAS!
Naklejki z folii monomerycznej (druk + nacinanie) druk online

Naklejki z folii monomerycznej (druk + nacinanie)

NAKLEJKI FOLIOWE O DOWOLNYM KSZTAŁCIE (DRUK + NACINANIE)

NAKLEJKI FOLIOWE O DOWOLNYM KSZTAŁCIE (DRUK + NACINANIE)

Spraw sobie naklejki z własną grafiką i o dowolnym kształcie!Naklejki z folii monomerycznej są idealne na płaskie powierzchnie jak witryny sklepowe, wszelkiego przeszklenia biurowe lub po prostu do rozdawania klientom, czy oklejenia firmowego sprzętu. Zadrukujemy je wybraną przez Ciebie grafiką, a stosowana przez nas technologia druku solwentowego zapewni intensywne i trwałe kolory. W ramach jednego zamówienia na formacie arkusza 128 x 100 cm możesz rozplanować kilka kształtów do wycięcia. Proponujemy Ci trzy opcje:

1 - możemy przygotować dla Ciebie wydruk z cięciem bez usuwania niepotrzebnej folii i bez transferu;
2 - z usunięciem zbędnej folii pozostawiając ostateczne kształty bez transferu;
3 - (opcja najczęściej wybierana) pozostaje jedynie interesujący nas kształt, na który nałożymy transfer umożliwiający bezproblemowe naklejenie całości.

Oferujemy druk oraz cięcie po obrysie naklejek foliowych. Stosowane przez nas podłoże, to kryjąca folia monomeryczna o grubości 100 mikronów - błyszcząca lub matowa. Technologia druku solwentowego gwarantuje nasycone i trwałe kolory. Aby przedłużyć trwałość naklejki proponujemy Ci opcję uszlachetnienia laminatem błyszczącym, który jeszcze podkreśli kolory lub eleganckim laminatem matowym. Do wyboru dajemy Ci trzy opcje finalne naklejek wycinanych: z usuwaniem niepotrzebnej folii, z transferem lub bez. Nałożenie transferu na naklejki zapobiega przemieszczaniu się np. liter w wycinanych wyrazach oraz łatwe i równe ich naklejenie. Teraz możesz sam stworzyć efektowną reklamę swojej firmy.

Drukujemy juz od 1 sztuki!